Focal Littora OD STONE 8 sivá
599,00 €kus
Focal Littora OD SUB 12 čierna
1.699,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Frekvenčná odozva | 40Hz – 120Hz |
| Nominálna impedancia | 6Ω |
| Minimálna impedancia | 5Ω |
| Citlivosť | 90dB |
| Výkon | 100W RMS, 400W v špičke |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 50 – 300W (v 8Ω režime) |
| Pracovné teploty | -20°C – 65°C |
| IP certifikácia | IP55 |
| Šírka | 38cm |
| Hĺbka | 92cm |
| Výška | 56cm |
| Váha | 19kg |
