Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 92dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 55Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.6Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 120W |
| Vonkajšie rozmery | 354 x 354 x 150mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 328 x 328mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 152mm |
| Váha | 5.3kg |
