Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 55Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 7 |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 150W |
| Vonkajšie rozmery | 435 x 305 x 101mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 406 x 276mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 99mm |
| Váha | 6.75kg |
