Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 89.5dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.8Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 130W |
| Vonkajšie rozmery | 299 x 127mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 264mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 146mm |
| Váha | 3kg |
