Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 55Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 130W |
| Vonkajšie rozmery | 323 x 220 x 98mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 292 x 191mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 93mm |
| Váha | 2.25kg |
