Focal Bathys Dune
629,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Typ slúchadiel | Okolo uší |
| Konštrukcia slúchadiel | Uzavreté |
| Bezdrôtový prenos | Bluetooth 5.1 (multipoint) |
| Dosah Bluetooth | Viac než 15m |
| Audio kodeky | AAC, aptX™, aptX™ Adaptive, SDC |
| Výdrž batérie | 30 hodín cez Bluetooth® s ANC, 35 hodín cez Jack s ANC, 42 hodín USB DAC |
| Hlasový asistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Priemer meniča (mm) | 40mm hliníkovo-horčíkový menič s membránou tvaru „M“ |
| Frekvenčná odozva | 15Hz – 22kHz |
| THD | < 0,2% pri 1kHz |
| Konektor | Jack 3.5mm, USB-C® |
| Váha | 350g |
