Focal Sub Air čierna
699,00 €kus
Focal Sib EVO Dolby Atmos 2.0 (set 2ks)
499,00 €set
Focal Sib EVO 2.0 (set 2ks)
249,00 €set
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 70Hz – 25kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 66Hz |
| Nominálna impedancia | 6Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 200W |
| Deliaca frekvencia | 3500Hz |
| Výška | 25.2cm |
| Šírka | 16.2cm |
| Hĺbka | 16.2cm |
| Váha | 1.8kg |
