Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 56Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 7.3Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 15 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 184 x 87mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 160mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 82mm |
| Váha | 1.45kg |
