Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Frekvenčná odozva | 34 – 140Hz |
| Najnižší frekvenčný bod | 30Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | max. 200W / 4Ω |
| Vonkajšie rozmery | 352 x 98 x 1300mm |
| Rozmer výrezu | 352 x 1300mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 86mm |
| Váha | 14.6kg |
