Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 60Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 6.7Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 150W |
| Deliaca frekvencia | 2800Hz |
| Váha | 5.8kg |
