Focal 1000 IW SUB Utopia
3.149,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0158#FoBB#SK#1
Kategórie: 1000 Series, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | IW SUB Utopia 72Ω – 74dB, IW SUB Utopia 8Ω – 83dB |
| Frekvenčná odozva | 40Hz – 2500Hz |
| Najnižší frekvenčný bod | 32Hz |
| Nominálna impedancia | IW SUB Utopia 72Ω – 90Ω, IW SUB Utopia 8Ω – 10Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | IW SUB Utopia 10Ω = 300 – 4000W / 8Ω /, IW SUB Utopia 8Ω = 100 – 720W / 8Ω /, IW SUB Utopia 8Ω = 200 – 1500W / 4Ω / |
| Vonkajšie rozmery | 593 x 305 x 101mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 564 x 276mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 99mm |
| Váha | 9.6kg |
