Focal 1000 IW LCR 6
2.999,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0157#FoBB#SK#1
Kategórie: 1000 Series, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 48Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 43Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 2.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 240W |
| Vonkajšie rozmery | 755 x 305 x 101mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 726 x 276mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 99mm |
| Váha | 10.95kg |
