Focal 100 ICW6-T (70/100V)
279,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0169#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 62Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 50Hz |
| Výkon pri 70V systéme | 15W, 4W, 7.5W |
| Výkon pri 100V systéme | 15W, 30W, 8W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 208 x 95mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 184mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 91mm |
| Váha | 1.7kg |
