Focal 100 ICW8-T (70/100V)
299,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0170#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 53Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 40Hz (-6 dB) |
| Výkon pri 70V systéme | 15W, 30W, 7.5W |
| Výkon pri 100V systéme | 15W, 30W, 60W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 15 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 248 x 111mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 224mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 107mm |
| Váha | 2.3kg |
