Focal Theva N°3 svetlé drevo
1.698,00 €pár
Focal Theva N°3-D tmavé drevo
1.998,00 €pár
Focal Theva N°3-D čierna
1.998,00 €pár
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 48Hz – 28kHz, Atmos: 100Hz – 20kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 39Hz, Atmos: 90Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω, Atmos: 6Ω |
| Minimálna impedancia | 2.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 40 – 250W |
| Deliaca frekvencia | 2700Hz, 270Hz |
| Výška | 101.9cm |
| Šírka | 21.2cm |
| Hĺbka | 38.3cm |
| Váha | 22kg |
