Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 53Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 40Hz (-6 dB) |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 6.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 150W |
| Vonkajšie rozmery | 248 x 111mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 224mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 107mm |
| Váha | 1.75kg |
