Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 60Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 48Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 7.2Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 120W |
| Vonkajšie rozmery | 298 x 195 x 92mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 273 x 170mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 88mm |
| Váha | 1.85kg |
