Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 90.5dB |
| Frekvenčná odozva | 55Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 43Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 3.8Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 120W |
| Vonkajšie rozmery | 440 x 173 x 86 mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 415 x 147mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 83mm |
| Váha | 2.9kg |
