Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 87dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 55Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 6.7Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 120W |
| Deliaca frekvencia | 2800Hz |
| Váha | 4.1kg |
