Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 55Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.9 |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 150W |
| Vonkajšie rozmery | 244 x 105mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 216mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 100mm |
| Váha | 2.4kg |
