Focal Aria EVO X N°3 zelený mach
3.998,00 €pár
Focal Aria EVO X N°4 orech
4.598,00 €pár
Focal Aria EVO X N°4 čierna lesklá
4.598,00 €pár
Katalógové číslo:
FoBB0272#FoBB#SK#1
Kategórie: Aria EVO X, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierny lak |
| Citlivosť | 92.5dB |
| Frekvenčná odozva | 37Hz – 30kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 31Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 2.5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 40 – 350W |
| Deliaca frekvencia | 2600Hz, 280Hz |
| Výška | 115cm |
| Šírka | 37.1cm |
| Hĺbka | 42cm |
| Váha | 35kg |
