Focal Clear MG
1.499,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Typ slúchadiel | Okolo uší |
| Konštrukcia slúchadiel | Otvorené |
| Impedancia slúchadiel | 55Ω |
| Citlivosť | 104dB |
| THD | 0,25% |
| Frekvenčná odozva | 5Hz – 28kHz |
| Priemer meniča (mm) | 40mm magnéziový menič s membránou tvaru „M“ |
| Váha | 450g |
| Káble v balení | 1.2m mini-jack kábel s 6.35mm jack adaptérom, 3.0m 4-pin XLR kábel, jack adaptér (3.5mm samica – 6.35mm samec) |
