Focal Stellia
2.999,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Typ slúchadiel | Okolo uší |
| Konštrukcia slúchadiel | Uzavreté |
| Impedancia slúchadiel | 35Ω |
| Citlivosť | 106dB |
| THD | 0.1% pri 1kHz / 100dB SPL |
| Frekvenčná odozva | 5Hz – 40kHz |
| Priemer meniča (mm) | 40mm s kalotou z čistého berýlia v tvare „M“ |
| Váha | 435g |
| Káble v balení | 1,2m OFC 24AWG kábel s 3.5mm TRS jack konektorom, 3m OFC 24AWG kábel so 4-pinovým XLR konektorom, jack adaptér (3.5mm samica – 6.35mm samec) |
