Focal Utopia 2022
4.999,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Typ slúchadiel | Okolo uší |
| Konštrukcia slúchadiel | Otvorené |
| Impedancia slúchadiel | 80Ω |
| Citlivosť | 104dB |
| THD | < 0,2% pri 1kHz |
| Frekvenčná odozva | 5Hz – 50kHz |
| Priemer meniča (mm) | 40mm s kalotou z čistého berýlia v tvare „M“ |
| Káble v balení | 1,5m kábel s 3,5mm asymetrickým TRS jack konektorom a 2 x Lemo® konektormi, 3,0m kábel s 4-pinovým symetrickým XLR konektorom a 2 x Lemo® konektormi, jack adaptér (3.5mm samica – 6.35mm samec) |
