Focal Littora 1000 ICW 10
1.399,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 50 – 200W |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.3Ω |
| Citlivosť | 92dB |
| Frekvenčná odozva | 38Hz – 40kHz |
| IP certifikácia | IP65 |
| Pracovné teploty | -25°C až 90°C |
| Konektor | DT06-2S tesnený |
| Priemer výrezu | 277,5mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 122mm |
