Focal Littora 1000 ICW SUB 10
1.149,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0179#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 100 – 300W |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4 |
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 25Hz – 500Hz |
| IP certifikácia | IP65 |
| Pracovné teploty | -25°C až 90°C |
| Konektor | DT06-2S tesnený |
| Priemer výrezu | 293mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 123mm |
