Focal Littora 200 ICW 6
429,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 130W |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.2 |
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 28kHz |
| IP certifikácia | IP65 |
| Pracovné teploty | -25°C – 90°C |
| Konektor | DT06-2S tesnený |
| Priemer výrezu | 191mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 95.5mm |
