Focal Littora 200 ICW 8
529,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 150W |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.2 |
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 48Hz – 28kHz |
| IP certifikácia | IP65 |
| Pracovné teploty | -25°C – 90°C |
| Konektor | DT06-2S tesnený |
| Priemer výrezu | 231mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 113mm |
