Focal Theva N°3-D svetlé drevo
1.998,00 €pár
Focal Theva Center tmavé drevo
399,00 €kus
Focal Theva Center čierna
399,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 59Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 51Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 3.8Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 40 – 200W |
| Deliaca frekvencia | 2100Hz |
| Výška | 21.1cm |
| Šírka | 53cm |
| Hĺbka | 26cm |
| Váha | 12kg |
