Focal Theva Center svetlé drevo
399,00 €kus
Focal Theva N°1 Stand čierna (set 2ks)
199,00 €set
Focal Theva Surround čierna
399,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 80Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 67Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 100W |
| Deliaca frekvencia | 3000Hz |
| Výška | 44.3cm |
| Šírka | 31.6cm |
| Hĺbka | 10.7cm |
| Váha | 7kg |
