Focal Viva LR Utopia Colour EVO čierny lak
14.999,00 €kus
Focal Sub Utopia EM EVO biely lak
17.999,00 €kus
Focal Viva LR Utopia Colour EVO sivý lak
14.999,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0123#FoBB#SK#1
Kategórie: Focal, Utopia III EVO
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Sivý lak |
| Typ produktu | 3-pásmový efektový reproduktor s basreflexom |
| Frekvenčná odozva | 39Hz – 40kHz (±3 dB) |
| Najnižší frekvenčný bod | 34Hz (-6dB) |
| Citlivosť | 92dB |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 3.2Ω |
| Deliaca frekvencia | 2200Hz, 270Hz |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 50 – 600W |
| Výška | 94.2cm |
| Šírka | 32.2cm |
| Hĺbka | 51cm |
| Váha | 75kg |
