Naim Uniti Nova Power Edition
9.990,00 €kus
Katalógové číslo:
NaiBB0046#NaiBB#SK#1
Kategórie: Naim, Uniti, Všetky produkty
Ďalšie informácie
| Počet kanálov | 2 |
|---|---|
| Podpora BI-AMP | Nie |
| Výkon do 8Ω | 150 |
| Výkon do 4Ω | 250 |
| Analógový vstup | 5-pin DIN, RCA |
| Analógový výstup | 4-pin DIN, Jack (3.5mm), Jack (6.35mm), RCA (Line) |
| Typ streamera | Hybridný |
| Digitálny vstup | HDMI (ARC), Koaxiálny BNC, Koaxiálny RCA, Optický, USB-A |
| Sieťové pripojenie | Ethernet, Wi-Fi |
| Streamovacie služby | Internetové rádio, Qobuz, Roon, Spotify, TIDAL |
| Lokálne streamovanie | AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA) |
| Bluetooth kodek | aptX®, aptX® HD |
| Multiroom aplikácia | Focal&Naim |
| PCM vzorkovanie (kHz) | 384 |
| PCM kvantovanie (bit) | 32 |
| Rádio | Nie |
| Audio formáty | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, M4A, MP3, OGG VORBIS, WAV, WMA |
| DSD | DSD128 (5.6 MHz) |
| Šírka (mm) | 432 |
| Výška (mm) | 116 |
| Hĺbka (mm) | 265 |
| Hmotnosť (kg) | 15.1 |
