Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 89dB |
| Frekvenčná odozva | 62Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 50Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 7.3Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 208 x 95mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 184mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 91mm |
| Váha | 1.5kg |
