Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 92dB |
| Frekvenčná odozva | 40Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 33Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 50 – 150W |
| Vonkajšie rozmery | 600 x 220 x 98mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 568 x 191mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 93mm |
| Váha | 5.65kg |
