Focal 1000 IC LCR 5
2.299,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0156#FoBB#SK#1
Kategórie: 1000 Series, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 53Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 43Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 2.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 50 – 180W |
| Vonkajšie rozmery | 370 x 370 x 195mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 340 x 340mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 190mm |
| Váha | 8.3kg |
