Focal 1000 IW LCR Utopia
7.999,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0159#FoBB#SK#1
Kategórie: 1000 Series, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 92dB |
| Frekvenčná odozva | 45Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 40Hz (-6 dB) |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.2 |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 100 – 750W (8Ω), 200 – 1500W (4Ω) |
| Vonkajšie rozmery | 1162 x 305 x 101mm (V x Š x H) |
| Rozmer výrezu | 1134 x 276mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 99mm |
| Váha | 19.4kg |
