Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 87dB |
| Frekvenčná odozva | 53Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 44Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 5.5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 130W |
| Deliaca frekvencia | 2500Hz |
| Výška | 80cm |
| Šírka | 15.5cm |
| Hĺbka | 9cm |
| Váha | 5.9kg |
