Focal 100 ICW5-T (70/100V)
229,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0168#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 56Hz |
| Výkon pri 70V systéme | 2W / 4W / 7.5W |
| Výkon pri 100V systéme | 15W, 4W, 8W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 15 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 184 x 100mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 157mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 96mm |
| Váha | 1.6kg |
