Focal Sib EVO Dolby Atmos 2.0 (set 2ks)
499,00 €set
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 90dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 25kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 60Hz |
| Nominálna impedancia | 6Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 200W |
| Deliaca frekvencia | 3500Hz |
| Výška | 29.5cm |
| Šírka | 19cm |
| Hĺbka | 19cm |
| Váha | 3.25kg |
