Focal 100 OD6-T biela (70/100V)
299,00 €kus
Focal 100 OD8-T biela (70/100V)
349,00 €kus
Focal 100 OD6-T čierna (70/100V)
299,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0172#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna |
| Citlivosť | 87dB |
| Frekvenčná odozva | 65Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 55Hz |
| Výkon pri 8Ω | 60W |
| Výkon pri 70V systéme | 7.5W / 15W / 30W |
| Výkon pri 100V systéme | 15W / 30W / 60W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 120W |
| Deliaca frekvencia | 2800Hz |
| Rozmery s úchytom | 224 x 256 x 319mm |
| Váha | 4.1kg |
