Focal 100 OD6-T čierna (70/100V)
299,00 €kus
Focal 100 OD8-T čierna (70/100V)
349,00 €kus
Focal 100 OD8-T biela (70/100V)
349,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0173#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Biela |
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 60Hz – 23kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 45Hz |
| Výkon pri 8Ω | 120W |
| Výkon pri 70V systéme | 15W / 30W / 60W |
| Výkon pri 100V systéme | 30W / 60W / 120W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 150W |
| Deliaca frekvencia | 2800Hz |
| Rozmery s úchytom | 258 x 280 x 390mm |
| Váha | 5.8kg |
