Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 80Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 72Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 100W |
| Vonkajšie rozmery | 192 x 98mm (priemer / hĺbka) |
| Priemer výrezu | 163mm |
| Minimálna inštalačná hĺbka | 93mm |
| Váha | 1.3kg |
