Focal Aria EVO X Center zelený mach
799,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0277#FoBB#SK#1
Kategórie: Aria EVO X, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Zelený mach |
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 57Hz – 30kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 50Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4.3Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 120W |
| Deliaca frekvencia | 2800Hz |
| Výška | 20cm |
| Šírka | 53.3cm |
| Hĺbka | 24.5cm |
| Váha | 10.5kg |
