Focal Aria EVO X N°1 zelený mach
1.498,00 €pár
Focal Aria EVO X N°2 orech
3.398,00 €pár
Focal Aria EVO X N°2 čierna lesklá
3.398,00 €pár
Katalógové číslo:
FoBB0266#FoBB#SK#1
Kategórie: Aria EVO X, Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierny lak |
| Citlivosť | 91.5dB |
| Frekvenčná odozva | 45Hz – 30kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 37Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 2.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 40 – 250W |
| Deliaca frekvencia | 2400Hz, 290Hz |
| Výška | 103.5cm |
| Šírka | 29.4cm |
| Hĺbka | 37.1cm |
| Váha | 25kg |
