Focal Kanta N°1 biela matná - biela lesklá
6.498,00 €pár
Focal Kanta N°1 slonovinová - orech lesklý
6.498,00 €pár
Focal Kanta N°1 čierna matná – orech lesklý
6.498,00 €pár
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Čierna matná + orech lesklý |
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 46Hz – 40kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 42Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 3.9Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 150W |
| Deliaca frekvencia | 2400Hz |
| Výška | 42.2cm |
| Šírka | 23.4cm |
| Hĺbka | 39.1cm |
| Váha | 15kg |
