Focal Littora OD SAT 5 biela
499,00 €kus
Focal Littora OD STONE 8 biela
599,00 €kus
Focal Littora OD SAT 5 čierna
499,00 €kus
Katalógové číslo:
FoBB0181#FoBB#SK#1
Kategórie: 100-T Series (70/100V), Focal
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Biela |
| Frekvenčná odozva | 90Hz – 28kHz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 5.2 |
| Citlivosť | 88dB |
| Výkon | 50W RMS, 100W v špičke |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 100W (v 8Ω režime) |
| Možnosti nastavenia transformátora | 10W, 20W, 40W, 5W, 70V – 100V |
| Pracovné teploty | -20°C – 65°C |
| IP certifikácia | IP55 |
| Uhol pokrytia | 90° |
| Šírka | 32cm |
| Výška | 21cm |
| Hĺbka | 32cm |
| Váha | 2.5kg |
