Focal Littora OD SAT 5 čierna
499,00 €kus
Focal Littora OD STONE 8 piesková
599,00 €kus
Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Biela |
| Frekvenčná odozva | 45Hz – 28kHz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 5.2 |
| Citlivosť | 89dB |
| Výkon pri 8Ω | 75W RMS, 150W v špičke |
| Výkon pri 100V systéme | 50W |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 20 – 150W (v 8Ω režime) |
| Pracovné teploty | -20°C – 65°C |
| IP certifikácia | IP55 |
| Šírka | 29cm |
| Výška | 44cm |
| Hĺbka | 44cm |
| Váha | 6.5kg |
