Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Biela |
| Citlivosť | 91dB |
| Frekvenčná odozva | 50Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 40Hz (-6 dB) |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 5Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 40 – 180W |
| Deliaca frekvencia | 1100Hz, 2500Hz |
| Výška | 125cm |
| Šírka | 15.5cm |
| Hĺbka | 9cm |
| Váha | 9.4kg |
