Ďalšie informácie
| Značka | Focal |
|---|---|
| Farebné prevedenie | Biela |
| Citlivosť | 88dB |
| Frekvenčná odozva | 80Hz – 28kHz |
| Najnižší frekvenčný bod | 72Hz |
| Nominálna impedancia | 8Ω |
| Minimálna impedancia | 4Ω |
| Odporúčaný výkon zosilňovača | 25 – 100W |
| Deliaca frekvencia | 2500Hz |
| Výška | 17.2cm |
| Šírka | 14.4cm |
| Hĺbka | 14.3cm |
| Váha | 1.9kg |
